Obsah fóra Křesťanské Společenství Brandýs nad Labem Křesťanské Společenství Brandýs nad Labem
Vítejte u nás.
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 NastaveníNastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Pravidla - Aktualizace 17:30; 13.3.2008

 
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Křesťanské Společenství Brandýs nad Labem -> Informace o dění na ksbnl.cz
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Don
Administrátor
Administrátor


Založen: 15. 12. 2005
Příspěvky: 63
Bydliště: Brandýs nad Labem

PříspěvekZaslal: pá říjen 27, 2006 11:42 am    Předmět: Pravidla - Aktualizace 17:30; 13.3.2008 Odpovědět s citátem

Všechny vulgární, nesmyslné, rasově či protižidovsky motivované, spamové, reklamní, duplicitní a podobné příspěvky nebo témata budou smazána.

Jakékoliv pokusy o "flame" apod. budou smazány.

Maximální velikost avatarů je 80x80 bodů a velikost max. 8KB. Větší avataři budou mazáni, nebo se prostě a jednoduše nezobrazí. Pokud chcete vložit nějaký vlastní obrázek a nemáte k dispozici vlastní url, můžete ho poslat mně na webmaster@ksbnl.cz . Nezapomeňte připsat "nick", abych věděl, komu ho mám přidat.

Pokud narazíte na uživatele, který bude porušovat pravidla nebo podobně, prosím, upozorněte mě přes SZ, email nebo ICQ. Díky za podporu a zkvalitňování obsahu.

Jakékoliv připomínky, dotazy nebo návrhy ohledně fóra směřujte na mě přes tuto sekci, kde se mohou k tématu vyjádřit i ostatní. Pokud je to osobnější a nechcete to řešit zde, použijte ICQ, SZ nebo email. Neřešte to, prosím, v jiných částech fóra.

Některé sekce jsou skryty nebo zamčeny pro anonymního návštěvníka. Plná práva získáte po přihlášení.
Je to ochrana před spamovými roboty apod.

Veškeré podezřelé nicky (přezdívky) budou mazány a jejich IP adresy banovány (blokovány) Exclamation pro ochranu před narůstajícími útoky spamových robotů. Pokud bych omylem zablokoval Vaší IP adresu, napište mi na webmaster@ksbnl.cz

Pravidla budou postupně doplňována a upravována.
_________________

Administrátor / info@ksbnl.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra Křesťanské Společenství Brandýs nad Labem -> Informace o dění na ksbnl.cz Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group